soutěže

Naše úspěchy ve školním roce 2019/2020

školní kola

I. pololetí
září

říjen

Přírodovědný Klokan
1. Hájková Jasmína 9.B
2. Weberová Nela 8.A
3. Ivancjuková Daryna 9.B

listopad

"Chceš být fit..."
podrobnosti, výsledky, foto

Olympiáda z Čj
1. Hájková Jasmína 9.B
2. Procházková Nikol 9.A
3. Jersenská Veronika 9.B
Holá Alexandra 9.B

Opičí dráha
výsledky, foto

Dějepisná olympiáda
1. Putnová Tereza 9.A
2. Kuskevych Anastasia 9.A
3. Šebela Šimon 9.B

prosinec

Recitační soutěž 2. st.
kategorie 6. roč.
1. Klempiříková Andrea 6.B
2. Kleinerová Natálie 6.A
3. Hanreich Ondřej 6.A
kategorie 7. roč.
1. Haasová Simona 7.A
kategorie 8. a 9. roč.
1. Smržová Aneta 9.A
2. Sigmundová Zuzana 9.B
3. Holá Alexandra 9.B

Zlatá Barborka
výsledky, foto

Vánoční malování
výsledky, foto

leden

Matematická olympiáda 5. ročník
1. Oulehlová Tereza 5.B
2. Ferdová Adéla 5.A
3. Haut Šimon 5.A

Zeměpisná olympiáda
výsledky, foto

Pythagoriáda 5. roč.
1. Fila Matyáš 5.B
2. Badin Jan, Čech Andrej 5.B

II. pololetí
únor

Chemická olympiáda
1. Kuskevych Anastasia 9.A
2. Putnová Tereza 9.A
3. Vojtěchová Barbora 9.A

Recitační soutěž 1. st.
výsledky, foto

Biologická olympiáda
kat. C
1. Jurášová Karolína  8.B
2. Kuskevych Anastasia  9.A
3. Adámek Marek  8.A
kat. D
1. Bureš Adam  7.A
2. Kloparová Adéla  7.B
3. Kališ David  7.A

Konverzace v Aj
kat. 6. a 7. roč.
1. Haasová Simona 7.A
2. Heryán Adam 7.B
3. Králíková Karolína 6.C
kat. 8. a 9. roč.
1. Herman Dominik 8.A
2. Hodovská Nikola 9.A
3. Jersenská Veronika 9.B

Matematická olympiáda 6. roč.
1. Králíková Karolína 6.C
2. Hanreich Ondřej 6.A
Hrstka Michal 6.A

Pythagoriáda 6. roč.
1. Králíková Karolína 6.C
2. Indrová Kristýna 6.C

březen

duben

květen

červen

okresní a okrsková kola

říjen Turnaj ve florbalu dívky 3. místo podrobnosti, foto
listopad Florbal ml. žáci - okrsek 2. místo podrobnosti, foto
listopad Florbal st. žáci - okrsek 2. místo podrobnosti, foto
listopad Šplh - okrskové kolo 5. místo podrobnosti, foto
listopad Turnaj v házené - okresní kolo 4. a 5. místo podrobnosti, foto
leden Okrskový turnaj v přehazované 1. místo podrobnosti, foto
leden Krajský turnaj v přehazované 4. místo podrobnosti, foto
březen Okresní kolo v basketbalu 2. místo podrobnosti, foto
       
       
       
       
       
       
       

Send a postcard 2017

(Videopohlednice z mého města) - soutěž, kterou pořádala Základní škola Praha 13 pod patronací Velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice, pod záštitou Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a za podpory Městské části Praha 13. Naši žáci 6. roč. se umístili ve své kategorii na 7. místě

Literární a výtvarná soutěž 2017

Žákyně sedmé třídy se v dubnu 2017 zúčastnily literární a výtvarné soutěže "Let it grow - Nechme je žít". Soutěž pořádala Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity ve spolupráci se ZOO Brno. Kamila Chrástová se umístila se svým příběhem na 1. místě a Barbora Chrástová získala ocenění za krásné 5. místo. Obě vítězné práce si můžete přečíst zde: práce Kamily, práce Barbory

Úspěch v celostátní soutěži ve šk. r. 09/10

Také vloni se žák 3. ročníku Jakub Forman rozhodl zúčastnit literární soutěže "Náš svět". Přečtěte si podrobnosti a také Jakubovu vítěznou pohádku.

Úspěch v celostátní soutěži ve šk. r. 08/09

Eliška Cetlová, žákyně 2.A třídy, byla jednou z deseti oceněných dětí v literární soutěži nazvané „Náš svět“. Tuto soutěž vyhlašuje každoročně Národní institut dětí a mládeže MŠMT v rámci projektu na podporu čtení.
Eliška je autorkou pohádky „Čokoládové království“. Přečtěte si ji.

Mimoškolní úspěchy našich žáků

Judo Dolní Kounice květen 2018
Judo Dolní Kounice 1. st. šk. rok 2017/18
hasiči z Mělčan 1. st. šk. rok 2016/17
Bureš Adam, Jakš Adam 4.A, šk. rok 2016/17
Vojtěchová Barbora 6.A, šk. rok 2016/17
Střechová Ela 5.A, šk. rok 2016/17
Karpíšková Adéla 7.B, šk. rok 2014/15
Pekár Jakub 9.B, šk. rok 2014/15
hasiči z Mělčan 5.A, šk. rok 2014/15
Monika Šancová 5.A, šk. rok 2014/15
Anita Šneidrová 8.A, šk. rok 2014/15
Nicole Helarová 8.A, šk. rok 2014/15
hasiči z Mělčan (foto) šk. rok 2013/14
Dudová Lucie 9.B, šk. rok 2011/12
Pexa Martin 4.A, šk. rok 2010/11